#31 2012-11-14 21:28:42

hahania

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Bond 23

Ja niestety zgadzam się z chmielem1. Niestety, bo jestem absolutn± fank± Bonda i "gonitwa" scenariusza za współczesnym kinem, przystosowanie do postmodernistycznej wizji ¶wiata boli mnie. Nawet nie chce mi się uzasadniać, zgadzam się i juz.
To jest dobre kino akcji, ale obok kanonu JB. D.Craig gra bardzo dobrze, nie przeczę, ale mógłby się inaczej nazywać w filmie. Jednak Bond powinien być bezdyskusyjnym przystojniakiem. DC jest męski, owszem, ale to męsko¶ć walijskiego chłopa, a nie angielskiego gentelmana. Ehhh...
No teraz po tej volcie z M, liczę na to, że już zatoczyli koło i wróc± do starej rzeki (choć w nowoczesnej łodzi).
Choć przyznaję, że po porażce Quantum, oststni film obejrzałam z ulg±.

Offline

 

#32 2012-12-03 21:04:26

chmiel1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: Bond 23

Dziękuję "hahania" już obawiałem się że co¶ nie tak ze mn±. Czytam wiele głosów na tak, ale nawet jak staram się sam siebie przekonać do tego filmu to nie mogę. Zgadzam się z każdym Twoim słowem też liczę na to że to jest rejs po okręgu. Serdecznie pozdrawiam. Liczę na to, że wymienimy entuzjastyczne uwagi po następnym filmie.

Offline

 

#33 2012-12-04 18:05:47

hahania

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Bond 23

Chmielu1, ja tez się cieszę, że mam sojusznika. To chyba nie jest prosty konserwatyzm li tylko? Również pozdrawiam serdecznie i oby do nastepnego zachwytu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spa ciechocinek cennik stryszawa Boîte de vitesses manuelle Chrysler przeprowadzki warszawa