#16 2010-01-23 23:30:18

sziszmisz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-05
Posty: 12
Punktów :   

Re: Pierce Brosnan jako James Bond

W końcu udało mi się obejrzeć "Tomorrow Never Dies". Muszę przyznać, że film mi się podobał i przypomina poniekąd stare dobre odcinki serii. I przy okazji przekonałem się do Brosnana, który moim zdaniem wypadł tutaj lepiej niż w "Golden eye" czy "DAD". Jedyne czego mi zabrakło w tym "Bondzie" to takiej chwili wytchnienia, jakiegoś nastrojowego fragmentu, które cechował starsze filmy.

Offline

 

#17 2010-02-24 19:26:27

 MR.JACQ

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-24
Posty: 17
Punktów :   

Re: Pierce Brosnan jako James Bond

To mój pierwszy post na tym forum i nie przez przypadek w tym wątku ale o tym za chwilę...

Fanem Agenta z podwójnym zerem jestem już od czasów podstawówki gdzie w naszej publicznej telewizji byliśmy karmieni niezliczonymi ilościami powtórek filmu - Goldeneye, w którym wystąpiła jak wiadomo nasza rodaczka Szwedzkiego pochodzenia... Wówczas Bonda mogłem oglądać tylko urywkami... podobnie było również z filmami. Aż pięknego zimowego wieczora obejrzałem po raz pierwszy w wieku 8/9? lat piętnasty film "The Living Daylight/ W Obliczu Śmierci" (spotkałem się też z tłumaczeniem tego tytułu, które brzmiało - Światło Dnia ). Film a przede wszystkim odtwórca głównej roli Timothy Dalton oraz scena przy granicy Austriackiej... zrobiły na mnie kolosalne wrażenie. Był to przez dłuższy czas mój ulubiony odtwórca jak i film, do dnia dzisiejszego obraz jest w czołówce. Do dziś również uważam że Dalton koncertowo wywiązał się z powierzonej mu roli a także dysponuje najbardziej dźwięcznym i wyrazistym głosem spośród wszystkich odtwórców. Później przyszedł czas fascynacji filmami z udziałem Pierce' a Brosnana i do dziś seria z jego udziałem najbardziej odpowiada moim gustom wobec tej roli jak i filmom z 007.

Trafiłem tutaj z filmwebu po zaproszeniu spory czas temu... mniemam? twórcy świetnej strony tytułowej i tego forum. W wolnym czasie pisuje ciekawostki na filmwebie do Bonda a także innych filmów...

Moderator może mnie skojarzy? to link do mojego profilu-> http://www.filmweb.pl/user/jacq2103

Poza tym kolekcjonuje gadżety związane z Bondem na: DVD, CD, Kasety- Audio, PC, PSX, PS2... Z filmowej kolekcji najbardziej lubię swoją (niepełną) kolekcję Bonda w wersji z 2000r "Special Edition" (po przeczytaniu paru postów...) widzę że są miłośnicy tych wydań, także wszelakie gry z Bondem w roli głównej, posiadam wszystkie na platformy PSX & PS2 więc jeśli będzie zainteresowanie tym elementem Bondowskiego uniwersum to możemy założyć topic.

Pozdrawiam wszystkich fanów Bonda na tym forum!

Offline

 

#18 2010-11-11 22:29:06

Myszkow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Pierce Brosnan jako James Bond

Najlepsi aktorzy wcieleni w rolę Jamesa Bonda to według mnie właśnie Pierce Brosnan i Sean Connery

Ostatnio edytowany przez Myszkow (2010-11-11 22:32:16)

Offline

 

#19 2011-04-24 00:51:26

jb007

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 29
Punktów :   

Re: Pierce Brosnan jako James Bond

Najbardziej skrajny Bond: Miał świetne "Świat to za mało" i niewiele gorsze"Goldeneye" i najgorszą część Die another day. Trochę za dużo w jego grze było Moore'a za mało Connerego


http://img.userbars.pl/171/34103.png
http://img.userbars.pl/159/31727.gif
http://img.userbars.pl/23/4455.jpg

Offline

 

#20 2011-09-19 14:41:53

 Franek

Użytkownik

9228967
Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2011-09-19
Posty: 14
Punktów :   

Re: Pierce Brosnan jako James Bond

Bardzo lubię Pierce`a. Pierwszy film o Bondzie jaki obejrzałem to "Śmierć nadejdzie jutro" i od razu mi się spodobało. DO dziś mam VHS w świetnym stanie. Ale jest u mnie na drugim miejscu, pierwszy to Conery (oryginał zawsze najlepszy).


My name is Bond. James Bond.

Offline

 

#21 2012-08-26 12:05:47

007

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: Pierce Brosnan jako James Bond

Zgadzam się z Frankiem. Pierwszy Bondem w, którym był Pierce Brosnan to: ,,The World is not Enough" (,,Świat to za mało"). Obejżałem także ,,GoldenEye". Filmy z Brosnanem bardzo mi się podobają. Polecam, 007.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spuszczel domowy ciechocinek hotel Regał z drewna badania pracownicze warszawa ursynów