#16 2012-01-07 00:10:22

krzysztof

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Nigdy nie mów nigdy

ale kicha, ze nie ma takiej dziedziny nauki ( w wywiedzie nie brzmialo to jako zart ) ale juz w necie sobie potwierdziłem info ze np bondologiem jest Umberto Eco ale, ze jest taka dzeidzina nauki to juz np nie moge znalesc niewazne:P a co do tego gazu to chodzi o cos innego:) autor pisze, ze Pussy Galore przechodzac na strone Bonda podmienila gaz paralizujacy na gaz usypiajacy podczas rozpylania. Czyli Ci zolnierze zasneli na pare chwil. a ja zawsze mysalem, ze Oni po prostu Ci zolnierze chroniacy skarbca udawali po prostu zreszta na chwile obecna niewazne:) sprawdzi sie przy okazji maly detalik ogarnac temat Bonda i tych wszystkich szczegolow trudna sprawa:) wiec szacun co do ksiazki:) sprawdzilem od razu w ksiazce moj ulubiony szczegol z serii ,,pijaczek" z plazy z ,,szpiega ktory mnie kochal" , z placu z Wencji z ,,Moonerakera" i po latach sie skapnalem, ze jest jeszcze na ledwie pewnie z 2 sekundy w ,,Tylko dla Twoich oczu" najwazniejsze tez ze autor wzial pod uwage tylko oficjanlne bondy wyprodukowane przez rodzine Broccoli bo ja tylko uznaje te bondy zadnych,,podrobek"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spuszczel domowy ciechocinek hotel Regał z drewna badania pracownicze warszawa ursynów savo